DE LOODS, Godtschalckstraat 3, 8958 Loker
DE KEPER, Valkenberg 11A, 8970 Poperinge

De Loods Loker
VERBLIJF, CONTEXTBEGELEIDING, AUTONOOM WONEN
Godtschalckstraat 3, 8958 Loker-Heuvelland
E info@vzwdeloods.be
T +32 (0)57 444250

Dagbegeleiding DE KEPER
DAGBEGELEIDING IN GROEP
Valkenberg 11A, 8970 Poperinge
E dekeper@vzwdeloods.be
T +32 (0)57 338532

Neem contact via het formulier
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Voer de tekens uit afbeelding in.
Directie
Guy Rabaut
E guy.rabaut@vzwdeloods.be
Hans Goudeseune
E hans.goudeseune@vzwdeloods.be

Kwaliteitscoördinator
Bruno Schelstraete
E stafmedewerker@vzwdeloods.be

Zorgcoördinatoren
Nathalie Uzeel
(De Klimop, De Step, Opstap)
E nathalie.uzeel@vzwdeloods.be
Eline Titeca
(’t Veer, De Lotus)
E eline.titeca@vzwdeloods.be
Jan Declercq
(De Keper, Contextteam)
E jan.declercq@vzwdeloods.be

Contextbegeleiders
Isabel Maekelberg
E isabel.maekelberg@vzwdeloods.be
Kaat Lamerant
E kaat.lamerant@vzwdeloods.be
Eline Deceuninck
E eline.deceuninck@vzwdeloods.be
Marieke Degraeve
E marieke.degraeve@vzwdeloods.be